• ارسال
  • خبر بده
  • مقایسه

بازی فکری راز جنگل فکر آذین

ارسال رایگان
پشتیبانی آنلاین

Fekr Azin Secret Of Jungle Intellectua Game

دسته: 0
پست پیشتاز | اتوبوسپیشتاز» تحویل حداکثر 2 الی 3 روز کاری | اتوبوس» تحویل 1 روزه در باربری شهر شما
پیگیری سفارشاتکدرهگیری سفارشات در پیج اینستاگرام Robounique_com قرار داده میشود.
شناسه محصول: 8017

بزودی موجود می شود!

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

بازی فکری راز جنگل فکر آذین

راز جنگل یک بازی فکری 2 الی 6 نفره برای گروه سنی بالای 5 سال است. این بازی علاوه بر سرگرم کردن به تقویت حافظه شما بسیار کمک میکند و از ابتلا به بیماری هایی همچون آلزایمر را به شدت کاهش میدهد.

بازی فکری راز جنگل یکی از سرگرمی های بسیار مفیدی هست که هر خانواده ای باید در منزل داشته باشد و ساعتها با آن سرگرم شود و فکر و ذهن را فارغ از درگیری های روزمره تقویت کنند.

راز جنگل یک بازی قدیمی و نوستالژی است که از کودکان تا بزرگترها آن را دوست دارند.

داستان بازی راز جنگل چییست؟

در روزگاران دور در کنار جنگل سحرآمیزی یک پادشاه محبوب در یک قلعه زندگی میکرد که تمامی اهل این جنگل اورا بسیار دوست داشتند. بعد از مدتی پادشاه به فکر یک جانشین خوب بعد از حکمرانی خود افتاد و تصمیم گرفت برای انتخاب حکمران بعد به مردمان خود یک ماموریت دهد.

به دستوری پادشاه گنج هایی را در دل جنگل پنهان کردند و از مردم خواستند تا آن هارا بیابند و هر کس 3 گنج را بیابد جانشین شاه خواهد بود. این گنج ها همان راز جنگل است که شما باید آنها را بیابید. این بازی به تقویت حافظه بازیکنان کمک میکند.

هدف بازی راز جنگل

گنج ها زیر درختان جنگل پنهان شده است و در حین آنکه شما به جلو حرکت میکنید آنها را میابید. نکته آنجاست که باید محل دقیق این گنج هارا تا پایان بازی به خاطر بسپارید، پس باید حافظه خود را تقویت کنید. هر بازیکن که محل درست گنج اطلاع پیدا کرد بدون جلب توجه دیگر بازیکنان به سمت قلعه حرکت میکند.

جوینده ای که محل سه گنج را در هنگام رسیدن به قلعه به درستی اطلاع دهد برنده بازی خواهد بود. توجه کنید که گنج ها را تک تک پیدا خواهید کرد.

وسائل بازی راز جنگل

۱۳ عدد درخت کاج، ۱۳ عدد پولک تصاویر گنج ها، ۱۳ عدد کارت گنج، ۶ عدد مهره آدمک، ۲ عدد تاس، صفحه بازی و دستور بازی.

آماده سازی بازی

۱- قبل از شروع بازی کارت ها و پولک های دایره ای شکل را از جایگاه خود جدا کنید. پولک هارا در زیر درختان جاسازی کنید به گونه ای که وقتی زیر یک درخت را نگاه میکنید شکل مورد نظر دیده بشه. همچون شکل زیر که تصوری آینه در زیر درخت قابل روئت است.

بازی فکری راز جنگل فکرآذین

بازی فکری راز جنگل فکرآذین

 

 

۲- حال درختان را روی صفحه بازی درجایگاه مشخص شده بگذارید و چندین بار جایگاهشان را عوض کنید تا کسی موقعیت رازهای پنهان (گنج) جنگل را حفظ نکرده باشد.

 

بازی فکری راز جنگل فکرآذین

۴- حال هر بازیکن باید یک آدمک انتخاب کند.

۵-کارتها را بُر بزنین و در حیاط قطعه پادشاه به پشت روی زمین بازی بگذارید به صورتی که تصویر گنج ها مشخص نباشد، حال تنها اولین کارت رویی را برگردانید تا همه بدانند باید به دنبال کدام گنج باشند. این گنج اولین راز جنگل است. شما باید بدون آنکه کسی متوجه شود موقعیت گنج را پیدا کرده و به سمت قلعه حرکت کنید.

۶- تاس بریزید و هر بازیکنی که 2 تا شش میاورد شروع کننده بازی خواهد بود.

7- هر بازیکنی که در کنار یک درخت ایست کند اجازه دارد تصوری پولک زیر درخت را به تنهایی نگاه کند (مواظب باشید کسی دست شمارا نبیند) و سپس درخت را سر جای خود بگذارد.

روش و قوانین راز جنگل

نوبت بازی بصورت گردش عقربه های ساعت می باشد. هر دو تاس در هر نوبت با هم انداخته می شود بازی از دروازه دهکده شروع می شود. خانه هاشور خورده (فلش یا پیکان کشیده شده ) جلوی دهکده، خانه شماره یک ۱ محسوب می شود و بازیکنان باید بدنبال یافتن گنجینه ای باشند که کارت آن در حیاط قلعه رو شده است.

حرکت ها

هر دو تاس باهم پرتاب میشوند. شما اجازه دارید با توجه به شماره های تاس به هر جهت دلخواه به صورت جداگانه حرکت کنید. به طور مثال اگر 6 و 3 بیاورید میتوانید 6 حرکت به جلو و 3 حرکت به عقب برید یا 9 خانه به جلو حرکت کنید.

زدن مهره حریف:

اگر با پرتاب تاس موقعیت آدمک شما بر روی آدمک حریف قرار گیرد باید حریف شما آدمکش را به نقطه شروع انتقال دهد و با آوردن دو تا 6 مجدد شروع به بازی کند.

یافتن گنجینه ها

شما میتوانید با حرکت دادن آدمک خود با تنها شماره یکی از تاس ها یا مجموع آن زیر درختانی که در موقعیت شما هستند را نگاه کنید. طبق مثال قبل با تاس شماره 3 زیر درخت را نگاه کنید و 6 خانه حرکت کنید.

حرکت به سوی قلعه

با یافتن گنج مورد نظر باید بدون اطلاع دیگران به سمت قلطعه حرکت کنید و با آوردن تاس مناسب بر روی خانه “کلید” بنشینید. در این مورد هم میتوانید با شماره فقط یکی از تاس ها و یا مجموع آن این کار را انجام دهید. در غیر این صورت مجبور خواهید بود اطراف قطعه بگردین و مجدد به سمت خانه “کلید” حرکت کنید.

اعلام محل مخفیگاه

حال که به خانه کلید رسیده اید میتوانید راز جنگل را فاش کنید. باید موقعیت گنجی که به تنهایی آن را یافتید اعلام کنید. درخت مورد نظر را بلند کنید تا گنج زیر آن را بازیکنان دیگر نیز ببینند. اگر درست گفته باشید میتوانید کارت گنج را برای خود نگه دارید و درخت را سرجایش بگذارید و کارت بعدی را برگردانید تا گنج بعد مشخص شود.

اگر اشتباه گفته باشید باید از نقطه شروع،  خانه هاشور خورده مجدد شروع کنید.

حال نوبت نفر بعدی است. اگر جای گنج بعد میدونید میتونید در خانه کلید ایست کنید و محل راز جنگل را فاش کنید و در صورتی که نمیدانید باید به جنگل برگردید و به تجسس ادامه دهید.

 

جایزه: هر گاه با تاس ها جفت بیاورید مثلا (۵، ۵) اگر بخواهید می توانید از «جایزه» استفاده کنید، یعنی می توانید به تشخیص خود از یکی از امتیازات زیر بهره مند شوید.

  • مهره خود را در کنار هر یک از خانه های اشغال نشده در کنار یکی از درختان قرار داده و زیر درخت را نگاه کنید.
  • کارت گنج را که در حیاط قلعه مشخص شده با کارت های دیگر بُر بزنید و کارت روئی را برگردانید، اگر مجدداً همان کارت قبلی آمده باید با همان کارت بازی را ادامه دهید.

توجه: اگر از جایزه جفت تاس استفاده کرده باشید دیگر نمی توانید از شماره های آن برای حرکت مهره خود استفاده کنید.

چند نکته مهم

در حین جستجو به حرکت دیگر بازیکنان توجه کنید و نگذارید به راحتی به سمت قطعه حرکت کنند.

گنج های تمامی درختان را به خاطر بسپارید چرا که ممکن است گنج بعدی باشند!

جایگاه هیچ یک از درختان را نباید در هنگام بازی جابه جا کنید.

پایان بازی

بازیکنی که محل ۳ گنج را اعلام نماید، یعنی سه کارت را تصاحب کرده باشد برنده بازی است.

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اطلاعات فروشنده

آکادمی روبویونیک 4.98 4.98 rating from 51 reviews
  • نام فروشگاه: آکادمی روبویونیک
  • فروشنده: آکادمی روبویونیک
  • آدرس: گلستان، گرگان، جانباز 28 انتهای دستغیب 3 مجتمع ستایش واحد 1، 4916646817