سوالات متداول

لطفا پیش از تماس تلفنی موارد ذیل را مطالعه نمایید، در صورتی که پاسخ سوال خود را مشاهده نکردید سوال خود را از طریق ارسال پیام به پشتیبانی واتساپ اقدام فرمایید.

شماره واتساپ : 09392778009

در مواقع ضروری از جمله خرید عمده، مشکلات وبسایت با دفتر پشتیبانی و ادرای روبویونیک ارتباط برقرار کنید : 02191300089

زمان تحویل سفارش به دو بخش مختلف بستگی داره و باید جمع دو بخش رو در نظر بگیریم:

1) آماده سازی سفارش که در انبار فروشگاه انجام میشه

سفارشات که قبل از ساعت12 ظهر نهایی شده اند در همان روز
سفارشات نهایی شده بعد از 12 ظهر؛ روز کاری بعد
سفارشات عمده – لیست بیشتر از سه نوع کالا – در مدت یک روز کاری
سفارشان عمده – لیست بیشتر از 20 نوع کالا – در مدت دو روز کاری

2) ارسال سفارش که بستگی به روش حمل داره و در صفحه “شرایط ارسال سفارشات” به تفکیک هر روش توضیح داده شده – ولی خلاصش اینه:

پیک موتوری/اسنپ: حدود سه ساعت (ساعات کاری) و صرفا در گرگان | ساری
تیپاکس: تهران و شهرهای شمالی یک روز کاری – سایر شهرها دو روزکاری
پست پیشتاز: اصولا یک الی 3 روز کاری
پست سفارشی: 3 الی 10 روز کاری
ارسال رایگان توسط پست سفارشی: 3 الی10 روز کاری
ترمینال اتوبوسرانی: متناسب با زمان حرکت اتوبوس از گرگان و رسیدن به شهر مقصد


نکته: وبسایت روبویونیک 24 ساعته و هفت روز هفته امکان ثبت سفارش را دارد ولی آماده سازی و ارسال سفارشات در روزهای 5شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی و همچنین خارج از ساعات کاری 9 الی 19 متوقف خواهد شد. بنابراین در شروع هر روز کاری انبار فروشگاه چندین ساعت نسبت به زمان ثبت سفارشات عقب می باشد و سفارشات با توجه به زمان ثبت سفارش به همان ترتیب آماده و بسته بندی می شوند.

عموما شرکت های پست و چاپار و تیپاکس روز پنج شنبه نیمه تعطیل هستند و سرویس این شرکت ها در این روز نیز دچار مشکلاتی می باشد بنابر این در روزهای 5شنبه ارسال از طریق این روش مقدور نیست.

امکان انجام سفارشات بصورت فورس ماژور / اورژانسی / اضطراری / خارج از برنامه / فقط این دفعه / حضوری میام میخرم و غیره برای این فروشگاه وجود ندارد

بله، کلیه قیمت ها و موجودی سایت به روز هستند. بنابراین نیازی به تماس بابت به روز بودن قیمت ها و وضعیت موجودی کالاها نمی باشد.

در صورتی که کالای مورد نظر خود را در سایت پیدا نمیکنید لطفا از طریق ایمیل مشخصات یا تصویری از آنرا به ایمیل سایت ارسال نمایید

در صورتی که وضعیت موجودی کالای مورد نظر شما “موجود نمی باشد” درج گردیده است، دکمه “به من اطلاع بده” رو در صفحه همان کالا بزنین و با درج شماره موبایل و ایمیل خود به محض موجود شدن برای شما پیامک اطلاع رسانی ارسال میگردد. ثبت این درخواست ها در تسریع فرایند موجود شدن کالا موثر خواهد بود.

 

بعد از ثبت سفارش در سایت، شماره سفارش شما به صورت پیام کوتاه و ایمیل ارسال میگردد. مراحل بعدی ارسال سفارش از جمله کدهای رهگیری پست و تیپاکس نیز به همین طریق اطلاع رسانی خواهد گردید و نیاز به تماس نیست. علاوه بر این از طریق پشتیبانی واتساپ (09392778009) فروشگاه نیز پاسخگوی شما در این خصوص خواهیم بود.

** در صورتی که سفارشی ثبت کردین جهت مشاهده وضعیت مرسوله خود میتوانید از بخش رهگیری سفارشات نیز محصول خود را پیگیری کنید.

وضعیت سفارش:

در انتظار بررسی: سفارش در دست بررسی توسط فروشگاه جهت امکانسجی انجام سفارش می باشد. سفارش های در این وضعیت میتوانند توسط فروشگاه یا مشتری لغو گردند.

در انتظار پرداخت: شماره کارت به همراه مبلغ فاکتور پیامک گردیده و در انتظار پرداخت توسط مشتری می باشد.موجودی کالاها در این وضعیت به مدت 24 ساعت برای این خرید حفظ شده و در صورت عدم پرداخت در این زمان، لغو میگردند و لازم است مجددا ثبت سفارش صورت پذیرد.لطفا تا زمان تایید سفارش توسط فروشگاه اقدام به واریز وجه نفرمایید و پس از واریز حتما از طریق ایمیل تصویر فیش واریزی و شناسه سفارش را ارسال نمایید.

درحال انجام: سفارش توسط مشتری پرداخت گردیده و در انتظار واحد اداری(ساعات اداری) جهت انتقال به انبار می باشد.

بسته بندی: سفارش در انبار و در حین آماده سازی می باشد. این پروسه بین سه ساعت تا یک روز کاری زمان می برد. و یا سفارش به شرکت حمل مورد درخواست مشتری ارسال گردیده است ولی ساعت اداری فروشگاه جهت تغییر وضعیت سفارش تمام شده است.

ارسال شده: سفارش به شرکت حمل مورد درخواست مشتری ارسال گردیده است. دریافت قبض های پستی و بارنامه ها (یک روز) زمان میبرد که البته تاخیری هم در دریافت کالا ایجاد نخواهد کرد و کد رهگیری مرسوله پیامک و ایمیل شده و در تاریخچه سفارش نیز درج میگردد.

بانک قرض الحسنه مهر ایران : به نام کیوان قاسمی
شماره کارت
6063731091187758
⁦▪️⁩⁦
شماره شبا:
IR410600621670403942899001
⁦▪️⁩
شماره حساب:
6216-704-3942899-1

پس از پرداخت وجه لطفا تصویر فیش واریزی را از طریق پشتیبانی واتساپ (09392778009) ارسال نمایید.

اصولا در خریدهای آنلاین، مشتریان نگران هستند کالای دریافتی با آنچه در سایت دیده اند متفاوت بوده و کیفیت مورد نظرشان تامین نشود. در این خصوص در مرحله اول به توضیحاتی که در ذیل هر کالا آمده توجه فرمایید. سعی کردیم از اغراق و ایهام در توضیحات کالا اجتناب نماییم. در مرحله بعد از خصوصیات درج شده برای کالا و سپس از نظرات سایر مشتریان که در این مورد درج شده استفاده نمایید. همچنین تصاویر هر کالا میتواند کمک بسزایی در انتخاب بهتر داشته باشد. در صورتی که موارد فوق نتوانست پاسخگوی نیاز شما باشد میتوانید با ارتباط با همکاران پشتیبانی سایت سوالات خود را مطرح نمایید.

قیمت های درج شده در سایت مربوط به خریدهای موردی و تکفروشی می باشد. در صفحه هر کالا میتوانید قیمت های تخفیف خورده آنرا مشاهده کنین.

در صورتی که قصد خرید عمده از یک کالا را دارید لازم است خرید آنرا به تعداد مورد نظر ثبت نمایید، تخفیف ها به صورت اتوماتیک در صفحه سبد خرید درج میشود و میتوانید از تخفیف خرید عمده بهرمند شوید.

همچنین صفحه “دعوت به همکاری” سایت را ملاحظه نمایید. با احراز شرایط میتوانید از تخفیف های ویژه ای برخوردار شوید. در صورت احراز این شرایط ممکن است حتی در خریدهای موردی و تکی نیز مشمول تخفیف ویژه گردید. الویت فروشگاه ارائه تخفیف به مشتری های دائمی است

به دلیل موقعیت مکانی کارگاه تولیدی آکادمی روبویونیک در استان گلستان، برای ساکنین شهر گرگان امکان مراجعه حضوری جهت دریافت سفارش وجود دارد و دفاتر شهر ساری و تهران به صورت حضوری قادر به ارائه خدمات فروشگاهی نیستند. (به منظور پیشگیری از گسترش کرونا فعلا پیشنهاد نمیکنیم)

لذا ساکنین شهرستان گرگان و حومه لطفا خرید را بصورت آنلاین ثبت کرده و حتما خرید را تسویه نمایند و در بخش توضیحات اعلام نمایند که به صورت حضوری دریافت میکنند ،همکاران فروش پس از ارسال سفارش شما از انبار به دفتر فروشگاه با شما تماس گرفته و سپس میتوانید جهت دریافت سفارش مراجعه نمایید. ساعت تحویل 17 الی 19 می باشد

ولی برای سایر شهرها لازم است خرید بصورت اینترنتی ثبت گردد و سفارش توسط مشتری پرداخت گردد.امکان مراجعه حضوری جهت مشاهده و خرید وجود نداشته ولی اگر روی کالایی ابهامی در خرید وجود دارد لطفا از طریق پشتیبانی واتساپ (09392778009) اطلاع دهید تا در حد امکان با ارائه مشخصات بیشتر سوال شما را پیش از ثبت خرید برطرف نماییم.

 

جهت مشاهده نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی روبویونیک در سایت صنعت معدن و تجارت کلیک نمایید

همچنین برای اطمینان بیشتر میتوانید از صفحه اینستاگرام روبویونیک ، هایلایت سفارشات مراجعه کنید.

معمولا به سه دلیل این اتفاق رخ میدهد:

  • 1. در ساعت 12 نیمه شب کلیه بانک ها در حال به روز رسانی هستند و از ساعت 23:30 الی 1 بامداد احتمال بروز خطا بیشتر است
  • 2. استفاده از فیلترشکن و یا مرورگرهای به روز نشده مخصوصا روی گوشی موبایل میتواند بازگشت به سایت ها را دچار اختلال کند
  • 3. از ابتدای شهریور ۹۹ آپدیتی در مرورگرهای کروم انجام شده که درگاه های برخی از بانک ها نتوانسته اند خود را با آن تطبیق دهند و گاها اختلالی در بازگشت به سایت پیش می آید. اختلال مذکور بیشتر در زمان استفاده از درگاه بانک ملت و مرورگر کروم رخ میدهد

در این حالت از حساب مشتری وجه خرید کسر میگردد ولی انجام عملیات به سایت فروشگاه به درستی اعلام نمیشود. در این حالت در بیشتر مواقع بانک ظرف 2 ساعت پول را به حساب مشتری برگشت میزنه (پیامک نمیاد و باید حسابتون رو چک کنین) اگر برگشت نخورد به پشتیبانی واتساپ (09392778009) جهت پیگیری موضوع مالی پیام ارسال کنید.