«منو

تمامی پکیج های آموزش رباتیک روبویونیک به صورت فروش تک یا عمده دارای گواهی پایان دوره و کوپن شرکت در مسابقات ایران یونیکاپ 100% رایگان میباشند.

درحال حاضر پشتیبانی فقط در تلگرام/روبیکا/شاد 

09352778009 – 09392778009

تمامی محصولات تحت عنوان “فول پک رباتیک” غیر از برند روبویونیک کپی برداری شده از مجموعه روبویونیک می‌باشد، همچنین تمامی قطعات رباتیک این فروشگاه و مشابه آن در مجموعه‌های آموزشی دیگر ساخت و تولید جوانان ایرانی است

لطفا به شدت مراقب تبلیغات کاذب از جمله استفاده از نام یا عناوین مشابه دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی برای کسب اعتبار محصولات باشید

خلاقیت اعتبار ماست!  #آگاه_باشیم

 

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

*** امکان تحویل هیچ سفارشی در همان روز مقدور نمیباشد ***

دوست عزیز این روش خارج از روال عادی فروشگاه است و نیاز به هماهنگی تلفنی قبل و بعد از ثبت سفارش است.توجه فرمایید تمامی سفارشات از انبار مرکزی و تولیدی روبویونیک ارسال میشود و این فروشگاه هیچ نمایندگی یا مغازه/غرفه فروشگاهی فیزیکی برای خرید حضوری ندارد.

هزینه ارسال این روش حدودا 35 تا 45 هزارتومان است و تحویل سفارش حدودا نسبت به مسافت شما تقریبا 24 ساعت در باربری یا اتوبوس رانی شهر شما میباشد.

شهر تهران روز بعد از سفارش ساعت 8.5 صبح در “انبار مرکزی بیهقی-آرژانتین” قابل تحویل است/ اصفهان انبار پیک صبا و…

شرایط ارسال سریع :

-1- سفارش فوق باید تا قبل از ساعت 18 عصر در سایت ثبت و تسویه حساب شده باشد.

-2- برای تحویل سریع سفارش فوق تنها باید حاوی محصولات “فول پک رباتیک” ، “کیت 4 ربات روبوکاپ” و “نابغه کوچک” باشد و قطعات و لوازیم ریز رباتیک نباشد در غیر اینصورت ممکن است سفارش شما یک روز یعد قابل تحویل باشد (در بعضی سفارشات نیاز به آماده سازی است و امکان ارسال سریع نمیباشد)

-3- در صفحه تسویه حساب مشخصات خود را کامل درج کنید و روش ارسال را “ارسال توسط تیپاکس/چاپار…. *** ارسال توسط باربری” انتخاب کنید.

-4- پس از ثبت سفارش از طریق واتساپ “شماره سفارش” پیامک شده از طرف فروشگاه را حتما از طریق واتسآپ پشتیبانی(09352778009) اعلام کنید.

-5- در صورت عدم اعلام شماره سفارش ممکن است سفارش شما ارسال نگردد چون این رویه خارج از روال عادی انبار میباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال بارگذاری ...

تماس با ما

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است