راهنمای سریع روبویونیک

آموزش رباتیک، الکترونیک و برنامه نویسی کودکان

روبیکا ،شاد، تلگرام

8009 277 0935

برند روبویونیک توسط شرکت فنی مهندسی صنایع الکترونیک و رباتیک آروند در سال 1396 با هدف رشد خلاقیت و مهارت افزایی کودکان و نوجوانان در اولین پایگاه خود در شهر گرگان راه اندازی شد.

در سال 1400 به واسطه تولید مستقیم تمامی قطعات و سازه های مکانیکی کودکان ، روبویونیک (رباتیک آروند) در کارگروه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق تایید شد.

اگر دوست دارید به خط تولید روبویونیک سر بزنید و یک گردش علمی کوتاه ویدویی از روند تولید قطعات داشته باشید کلیک کنید 🙂

“اعتماد شما بر پایه تخصص و پشتیبانی ماست”

آشنایی بیشتر با روبویونیک

معرفی کامل دوره مکاترونیک از زبان خانم مهندس عامریان مدیر بخش آموزش روبویونیک

چگونه خرید کنیم؟

تمامی مراحل ثبت سفارش از طریق سایت انجام میشود و جهت رفاه حال شما عزیزان تمامی مراحل و وضعیت سفارشات به صورت هوشمند مرحله به مرحله از طریق پیام کوتاه به شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

اگر در فرایند ثبت سفارش دچار مشکل شدین حتما با پشتیبانی فروش (09352778009) با کمک آیکن پشتیبانی در پایین صفحه سمت راست با ما در ارتباط باشید.

ورود به پیشنهادهای ویژه روبویونیک

راهنمای دوره مکاترونیک (دوره اول)

بسته جامع فول پک رباتیک (پکیج روبویونیک مدل ADVANCE) آکادمی روبویونیک، کامل‌ترین مجموعه آموزشی به همراه 600 دقیقه آموزش ویدیویی رباتیک و پشتیبانی مدرس جهت ارسال تمرین ها و رفع اشکال ویژه کودکان در 4 سطح کامل میباشد.

این محصول به صورت جامع از نظر قطعات و محتوای آموزشی برای گروه سنی 5 الی 14 سال در 4 سطح کامل طراحی شده است و با تهیه این محصول نیاز به تهیه هیچ بسته مکاترونیک دیگری ندارید.

برای بررسی دقیق کلیک کنید

آموزش های رباتیک روبویونیک به دو بخش مقدماتی و پیشرفته تقسیم میشود. در این گروه سنی پک نابغه کوچک که حاوی دو ترم آموزش رباتیک مقدماتی (سطح 1 و 2) است مناسب است.بچه ها با موتور و دسته کنترلی آشنا میشن و میتونن علاوه بر دست سازه های مقدماتی، ساختنی هایی با یک موتور بسازند.ما در کنار هم با کمک ویدیوهای آموزشی نابغه کوچک پل معلق ، چرخ فلک ، آسانسور ، چرثقیل و ساختنی های موتوری جذاب دیگر را میسازیم. 

برای بررسی دقیق کلیک کنید

دانش آموزان پس از اتمام این بسته میتوانند وارد مرحله پیشرفته، یعنی پک رباتیک روبوکاپ شوند.

بعد از فول پک رباتیک ( کیت آموزشی روبویونیک مدل ADVANCE) ، بسته آموزشی مناسب این گروه سنی کیت رباتیک روبوکاپ میباشد.

این کیت آموزشی یک پکیج اقتصادی است تا در کوتاه ترین زمان فرزند شما تجربه بک دوره آموزش رباتیک را کسب کند و مناسب ساخت ربات های رالی ، ربات فوتبالیست (1) ، ربات جنگجو (1) و آتشنشان است.

* توجه : با تهیه پکیج روبوکاپ برای دسترسی به سطح 4 رباتیک دانش آموز لازم است “بسته مکمل روبوکاپ” را جهت تکمیل دوره تهیه نماید.

برای بررسی دقیق کلیک کنید

در صورتی که دانش آموز بسته آموزشی روبویونیک مدل روبوکاپ را تهیه کرده باشد برای دسترسی به سطح 4 و ساخت ربات های پیشرفته تر لازم است یک بسته تکمیلی برای افزایش قطعات و آموزش ها را تهیه نماید.

برای بررسی دقیق کلیک کنید

راهنمای دوره الکترونیک (دوره دوم)

دانش آموزان در این دوره با مبانی پایه ای الکترونیک و با تمامی قطعات پر کاربرد آن آشنا میشوند و با روشی بسیار آسان با چگونگی بستن مدارهای مختلف آشنا میشوند.

یکی از محصولات جذاب و چند منظوره رباتیک آروند « آموزش الکترونیک و ربات هوشمند سه کاره » است که دانش آموزان رده سنی 8 تا 14 سال با منتاژ قطعات و لحیم کاری این کیت می توانند یک ربات هوشمند سه کاره را خودشان بسازند. ساختن ربات یک سرگرمی مناسب برای رشد فکری دانش‌آموزان است که همراه با یادگیری اوقات خوشی را برای نوجوانان فراهم می‌کند.

آموزش الکترونیک یکی از جذابترین مباحث مورد علاقه تمامی کودکان و نوجوانان هست که در روبویونیک با استفاده از کیت های الکترونیک جذاب و جدید به آن میپردازیم. ال ای دی (LED) یکی از جالب ترین و کاربردی ترین قطعات الکترونیک در دنیای امروزی ماست که باعث تحول عظیمی در صنعت تبلیغات و نورپردازی شده است.

 

سوالات متداول

روبویونیک بهترین روش با بهترین بازدهی را برای آموزش فرزند شما انتخاب کرده است. تمامی آموزش های مورد نیاز به بهترین کیفیت فیلم برداری شده است و مدرس دوره به صورت 24 ساعته در نرم افزار واتسآپ منتظر پاسخگویی یا ارسال تمرین های دانش آموزان است.

روبوآموزان روبویونیک همگی با کمک راهنمایی های مربی آنلاین جهت شرکت در مسابقات رباتیک ایران یونیکاپ آماده خواهند شد.

ارتباط دانش آموز و مدرس به صورت مستقیم و بدون محدودیت زمانی در روزهای کاری از طریق برنامه پیامرسیان واتسآپ خواهد بود. در تمامی بسته های آموزشی یک برگه راهنما جهت آشنایی با روند آموزش به صورت دقیق تعبیه شده است.

روبوآموزان روبویونیک بدون محدودیت زمانی به صورت مستمر پس از دیدن ویدیو آموزشی جهت رفع اشکال میتوانند سوالات خود را مطرح کنند.

همچنین در پایان هر درس، کار نهایی خود را جهت بررسی و تایید مدرس همین طریق برای همکاران بخش آموزش ارسال مینمایند.

دانش آموزان روبویونیک در اولین قدم با دوره های مکاترونیک (رباتیک اولیه) گامی بزرگ در مسیر پرورش و خلاقیت به واسطه آموزش های تلفیقی مکانیک و الکترونیک میگذارند.

دانش آموز با توجه به رده سنی ، حداکثر در 4 بخش کلی به واسطه قطعات مکاترونیکی ب کمک چاشنی هیجان و بازی آمادگی ذهنی و مهارتی لازم را برای رسیدن به دوره الکترونیک را کسب میکنند.

در دوره بعد با عنوان دوره های آموزشی الکترونیک، دانش آموز با مفاهیم پایه الکتریسیته ، قطعات تا آزمایشات الکترونیک به واسطه بستن مدارات کاربردی و در مرحله آخر لحیم کاری با دنیای جدید و جذاب الکترونیک آشنا خواهند شد.

ما دوره الکترونیک را بسیار کاربردی و بدون اطلاعات اضافه برای سنین 7 الی 14 سال تنظیم نموده ایم.

با توجه به ارتباط مستمر دانش آموزان و ارسال منظم تمرین ها برای مدرس یا پشتیبانی آموزشی آنلاین ، تمامی روند آموزشی توسط همکاران ما بررسی میشود و دانش آموزانی که صلاحیت دریافت گواهی پایان دوره را داشته باشند با توجه به دوره آموزشی سپری شده گواهی نامه پایان دوره را دریافت خواهند کرد. این گواهی نشاندهنده به پایان رسیدن موفق آن دوره توسط دانش آموز است

با توجه به پشتیبانی همه جانبه توسط همکاران ما در بخش آموزش، روبوآموزان روبویونیک به واسطه انجام تمرین ها و ارتباط مستمر با مدرسین آنلاین با دانش و تسلط کافی آمادگی لازم را برای شرکت در مسابقات فصلی و سالیانه رباتیک از جمله مسابقات ایران یونیکاپ را کسب میکنند.

1. کاهش چشمگیر هزینه کلاس های حضوری

2. دسترسی کامل و همیشگی به آموزش ها

3. تکرار و مرور بدون محدودیت به واسطه فیلمهای آموزشی کامل

4. دسترسی همیشگی به مدرس در هر روز برخلاف کلاس های حضوری یا آنلاین هفتگی

5. یادگیری سریع و بدون اتلاف وقت

6. پشتیبانی توسط نیروهای متخصص و فنی که خود تولیدکننده در این صنعت هستند

7. مسیر آموزشی ادامه دار و هدفمند

راه های ارتباطی

دفتر فروش

02191304411

SALES@ROBOUNIQUE.COM

تهران میدان نبوت خ جانبازان غربی خ علی بختیاری غربی پلاک 255

فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه رباتیک روبویونیک
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه رباتیک روبویونیک