معرفی و بازگشایی فول پک رباتیک توسط دیجیکالا

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

رباتیک کودکان دریچه ای به دنیای امروزی و مدرن است که کودکان ما با دنبال کردن این آموزش ها مهارت های عملی خود را پرورش خواهند داد و استفاده از فول پک رباتیک روبویونیک (مدل advance) به عنوان کاملترین پکیج آموزش رباتیک کودکان کمک خواهد کرد تا بتوانند در سنین دبستان کارهای عملی خود را شخصا و با تسلط کافی به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

آموزش های پکیج آموزش رباتیک حرفه ای روبویونیک به گونه ای طراحی و تنظیم شده تا تمامی کودکان در هر سطح و مهارتی قادر به استفاده از این پکیج فوق العاده هستند، از ابتدایی ترین مباحث شروع به کار خواهید کرد و قدم به قدم مباحث پیشرفته تر خواهد شد. در این ویدیو (مربوط به تیر 1400 ) به بررسی محتوای داخلی این بسته آموزشی میپردازیم تا دلیل شناخته شدن به عنوان کاملترین پکیج رباتیک کودکان  آگاه شویم. فول پک رباتیک شامل قطعات سخت‌افزاری متنوعی است که شامل موتورها، سازه های رباتیک ، ریموت کنترل ربات و DVD های آموزشی است.  تمامی سخت افزار فول پکیچ آموزش رباتیک توسط شرکت رباتیک آروند (برند تجاری روبویونیک) در کارخانه رباتیک آروند تولید می‌شوند و پس از تایید شدن توسط بخش کنترل کیفی (QC) در جعبه ابزارها یا بسته بندی های ویژه برای استفاده رباتیک دوستان قرار میگیرند.

حرفه ای پیشرفته رباتیک

استراتژی آموزشی فول پکیج رباتیک روبویونیک چگونه است؟

در ابتدای دوره آموزشی فول پک رباتیک با شناخت سازه های درون بسته آموزشی و همچنین نحوه ی صحیح اتصال سازه های پلاستیکی با پیچ و مهره آغاز میشود و پس از یادگیری مباحث ابتدایی دانش آموزان آماده ساخت دست سازه های ابتدایی از جمله اشکال هندسی, خانه, انبر و انواع دست سازه های غیر موتوری میشوند. بعد از یادگیری مباحث ابتدایی و شناخت دنیای رباتیک با دست سازه های هیجان انگیز موتوری آشنا میشوند و در بخش های بعدی به ساخت ربات های ساده و سپس پیچیده میپردازند.

لازم به ذکر است تمامی آموزش های ارائه شده در فول پک رباتیک تنها ایده های پایه رباتیک دانش آموزی است و بخش اعظم آموزش ها و ایده ها توسط پشتیبان آموزشی در برنامه های ایتا/روبیکا یا شاد به دانش آموزان منتقل میشود. چرا؟ چون ما بر این معتقد هستیم زمانی میتوانیم کاملترین پکیج آموزش رباتیک را برای کودکان ارائه دهیم که پس از پایان دوره دانش آموز استعداد و خلاقیت نهفته خود را شناسایی کرده باشد. به منظور نتیجه گیری بهتر پیشنهاد میکنیم فیلم های ارسالی دانش آموزان رباتیک روبویونیک را بررسی کنید و معجزه فول پک رباتیک ، کاملترین پکیچ رباتیک کودکان را با چشمان خود مشاهده کنید.

فول پک رباتیک کودکان شامل چه لوازمی است؟

هنگامی که جعبه ابزار فول پک رباتیک را باز میکنید به یک برگه راهنما و دو حلقه DVD آموزشی مواجه خواهید شد. در این برگه روند آموزش دانش آموزان رباتیک از ابتدای دوره تا شرکت در مسابقات رباتیک ایران یونیکاپ ذکر شده است. اگر کمی در پکیج آموزش رباتیک حرفه ای روبویونیک کند و کاو کنید به یک کوپن شرکت در مسابقات رباتیک ایران یونیکاپ خواهی رسید.

قطعات و سخت افزارهای داخل بسته شامل بسته شاسی ربات حاوی دو مدل شاسی ربات پلاستیکی و فلزی به همراه 4 چرخ رباتیک و دو چرخ اضافه ، بسته موتورگیربکس ها که شامل دو عدد موتورگیربکس دوطرفه به همراه آرمیچر و موتورگیربکس زرد مخصوص خواهد شد و یک ظرف پر از پیچ و مهره (بیش از 130 عدد) به همراه بسته های متنوع سازه رباتیک ( بیش از 180 قطعه ) و یک ریموت کنترل بینظیر مدل N6 ساخت شرکت رباتیک آروند خواهید شد.

کامل رباتیک دانش آموزی2

کامل رباتیک دانش آموزی

 

چرا فول پک رباتیک کودکان روبویونیک؟

جواب سوال بسیار ساده است. امروز با توجه به تورم و مشکلات اقتصادی دیگر زمان هزینه های زیاد و بیش از حد در کلاس های رباتیک تجملاتی نیست. فول پک رباتیک به عنوان کاملترین پکیج آموزش رباتیک در ایران تمامی خواسته های یک خانواده ایرانی را برآورده میکند و با توجه به زیرساخت کامل تولید تا آموزش و فراهم بودن فضای رقابتی سالم در مسابقات رباتیک ایران یونیکاپ دیگر نیاز به هیچ لوازم و محصولات مشابه نخواهد بود. برای بررسی بیشتر محصول حتما به صفحه فول پک رباتیک سر بزنید.

 


بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.