فروش کیت رباتیک پکیج آموزش رباتیک

درباره ما

شرکت صنایع الکترونیک و رباتیک آروند در سال 1396 با هدف رشد خلاقیت و مهارت افزایی کودکان و نوجوانان در گرگان تاسیس شد.

آکادمی روبویونیک، شامل محصولات آموزش محور در حوزه رباتیک است که مسیر یادگیری را برای کودکان و نوجوانان شیرین می‌کند. آروند طراحی و فروش و پشتیبانی این محصولات را برعهده داشته است و استقبال خانواده‌ها خود گواه کیفیت و استاندارد بالای محصولات است.

در عصری که مهارت افزایی یک رکن جدی در مسیر موفقیت شغلی است، آروند تلاش می‌کند تا با ارائه راهکارهای مناسب به خانواده‌ها، استعداد و مهارت کودکان و نوجوانان را شکوفا کند. از طرفی امروزه مباحثی مانند هوش‌مصنوعی، رباتیک، اینترنت اشیا و… از اهمیت بالایی برخوردار است، یک ایده عالی برای والدین این است که فرزندان خود را از سنین پایین به سمت این مباحث سوق دهند. نکته حائز اهمیت این است که محصولات روبویونیک از نظر اقتصادی با قیمت مناسب ارائه می‌شوند تا آموزش و یادگیری در دسترس اکثریت قرار گیرد.

مجموعه آروند در طول سال‌های گذشته علاوه‌بر ارائه بسته‌های آموزشی رباتیک، شامل قطعات و آموزش ربات‌ها با برگزاری دوره‌ها و ورکشاپ‌های آموزشی گام‌های مهمی در راستای مهارت افزایی و انتقال دانش به نوجوانان برداشته است.

موسسین مجموعه

مهندس کیوان قاسمی، درباره روبویونیک می‌گوید:

«در دوران نوجوانی، سال‌ها پیش، زمانی که دسترسی به اینترنت پرسرعت آسان نبود، کمبود شدید یک منبع و مشاور را برای سوال‌هایم حس میکردم و پیشرفت کار و آموزش به کندی پیش میرفت. حال در روبویونیک آرزوهای کودکی و نوجوانی را معنا میبخشیم و تمام رویای کودکان را محقق میکنیم.

ما در روبویونیک تمام تلاش خود را برای تولید محتوای ارزشمند و آموزش‌های کاربردی خواهیم کرد و از وجود شما در کنار خود بسیار خرسند هستیم.»

مهندس نغمه عامریان ایده تشکیل روبویونیک را این چنین شرح می‌دهد:

«از ابتدای سن جوانی به فکر ایجاد شغل منحصر به فرد خودم بودم و همیشه دوست داشتم ایده های خودم راجع به دنیای رباتیک و الکترونیک به طور گسترده و خاص عملی کنم که به لطف خدا و تیم ربویونیک این مهم عملی شد و حالا ما یک تیم قوی, حرفه ای هستیم و کلی روش‌های نوین برای تدریس و ساخت ابزار آموزشی و سرگرم کننده برای بچه‌ها داریم.»

ارتباط با آکادمی روبویونیک

روبویونیک همواره سعی می‌کند ارتباط مستمر و سازنده‌ای با والدین داشته باشد، از این جهت شما می‌توانید از طریق زیر با ما ارتباط داشته باشید:

ایمیل :  info@robounique.com

تماس (ایام غیرتعطیل ساعت کاری 9 الی 21):

017-32324349      021-91300089

برای پشتیبانی آنلاین (واتس آپ) کلیک کنید »» 09392778009

بستن
مقایسه