«منو
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

امروزه رباتیک یک صنعت پولساز است که علاوه‌بر رشد فکری مصرف‌کنندگان سبب کارآفرینی می‌شود. ربویونیک شرایط استثنایی برای اخذ نمایندگی رباتیک جهت فروش و آموزش محصولات رباتیک را فراهم کرده است که شما می‌توانید از طریق آن یک منبع درآمد ثانویه به جریان درآمدی خود اضافه کنید. روبویونیک (شرکت رباتیک آروند) دارای محصولاتی با فناوری محور است که باتوجه به بازار گسترده آن، می‌تواند با اخذ نمایندگی رباتیک درآمد بالایی برای شما داشته باشد. کیفیت بالا و خدمات پس از فروش محصولات شرکت رباتیک آروند سبب می‌شود تا تعدادی از مشتریان خرید خود را تکرار کنند یا به دوستان خود معرفی کنند. این امر یک مزیت جدی برای شماست تا بتوانید با اطمینان بیشتری به فعالیت‌های بازاریابی بپردازید.

 


پس از مطالعه این برگه جهت اطلاعات تکمیلی  اخذ نمایندگی انحصاری کلیک کنید


نمایندگی بسته آموزش رباتیک

خدمات ویژه باشگاه مشتریان

ممکن است شما در جوامع مجازی فعالیت گسترده ای داشته باشید و یا در یک ارگان خاص پر جمعیت (بانک، مدارس، نیروهای مسلح، بیمارستان ها و مراکز درمانی و …) مشغول به کار باشید. تمامی دوستان و همکاران شما فرصتی مناسب برای بازاریابی فروش پکیج های آموزش رباتیک هستند. با معرفی پکیج های خودآموز آکادمی روبویونیک به دوستانتان به گسترش علم و آگاهی کودکان کمک میکنید و با اهدای کد باشگاه مشتریان خود به دوستانتان یک خرید خوب همراه با تخفیف ویژه هدیه میدین. دوستانتان با ثبت کد معرف در هنگام خرید، از روبویونیک تخفیف مازاد در همان خرید اول هدیه میگیرند! با هر خرید ، شما یک کد تخفیف دریافت خواهید کرد، با استفاده از این کدهای تخفیف میتوانید حساب خود را شارژ کنید، مبلغ حساب خود را نقدا دریافت کنید و یا آنرا در یک خرید استفاده کنید.

از آنجایی که تمامی پشتیبانی های پس از فروش (مدرس آنلاین، گواهی پایان دوره و تمامس سرویس ها) از طرف آکادمی روبویونیک به صورت کامل ساپورت میشود شما تنها مشتری مورد نظر را با استفاده از کد باشگاه مشتربان خود جذب میکنید و دیگر نگران پشتیبانی و خدمات پس از فروش نخواهید بود.

برای دریافت کد باشگاه روبویونیک فقط کافی است یکبار از فرشگاه روبویونیک خرید کرده باشید، کد معرف که قابل استفاده توسط تمامی دوستانتان میباشد توسط ایمیل و پیامک برای شما ارسال میشود. با ارائه این کد به دوستانتان هم شما کد تخفیف جدید دریافت میکنید هم دوستانتان در اولین خرید از روبویونیک تخفیف خواهند

 

تخفیف های خرید عمده و همکار بدون اخذ نمایندگی

به زبان خیلی ساده، خرید بیشتر تخفیفات قابل توجهی خواهد داشت، افزایش تعداد پکیج های درخواستی تخفیفات پلکانی تا 30درصد را به همراه خواهد داشت. چگونه؟ در تمامی محصولات اعم از پکیج های آموزشی و یا سازه و قطعات قیمت درج شده به صورت پیشفرض، نرخ تک فروشی است اما برای شما همکاران عزیز جدولی مبنی بر نرخ عمده فروشی در بعضی از محصولات پر متقاضی درج شده است که با انتخاب تعداد مورد نظر نرخ محصول به صورت اتوماتیک تغییر خواهد کرد.

توجه مهم: تمامی محصولات آموزشی روبویونیک برای مدرسین و موسسات در بخش پکیج های ویژه مدرسین با قیمت مناسب بدون هزینه های آموزشی و پشتیبانی درج شده است. در حالت عادی بسته های آموزشی با احتساب هزینه های آموزشی و پشتیبانی در وب سایت روبویونیک درج شده است اما همکاران یا موسسات که قصد آموزش رباتیک را به دانش آموزان دارند نیاز به پرداخت هزینه مازاد نمیباشند.

برای دستیابی به محصولات ویژه مدرسین از طریق منوهای اصلی سایت وارد بخش پکیج های آموزشی و سپس زیر مجموعه بسته های ویژه مدرسین شوید

پکیج های ویژه مدرسین شامل مسابقه و گواهی پایان دوره برای مدارس و مدرسین میباشد !

تصاویر زیر مربوط به بخش پکیج های ویژه مدرسین است

طبق تصویر بالا محصول مورد نظر خود را  انتخاب کنید و در تعداد مورد نیاز خریداری کنید، تخفیف ها به صورت اتوماتیک در صفحه سبد خرید درج میشود و میتوانید از تخفیف خرید عمده بهرمند شوید.

گواهی پایان دوره رباتیک بدون اخذ نمایندگی رباتیک

روبویونیک به تمامی دانش آموزانی که از پکیج های آموزشی روبویونیک استفاده میکنند گواهی پایان دوره به همراه کوپن رایگان شرکت در مسابقات رباتیک ایران یونیکاپ را ارائه میدهد. مدرسین عزیز بدون دریافت نمایندگی هم میتوانند از این خدمات بهرمند شود. چگونه ؟ تنها با ارسال گزارشات کلاسی به صورت تصویری و ویدیویی از دانش آموزان و عملکرد آنها به صورت منظم به بخش آموزش میتوانید برای هر دانش آموز خود گواهی پایان دوره دریافت کنید.برای اطلاعات بیشتر با بخش آموزش در ارتباط باشید

شرکت در مسابقات رباتیک غیر حضوری به صورت رایگان

تمامی محصولات آکادمی روبویونیک که دارای جعبه ابزارهای برند روبویونیک میباشند دارای کوپن رابگان شرکت در مسابقات غیرحضوری رباتیک ایران یونیکاپ میباشند. تمامی جعبه ابزارهای رباتیک دارای یک شماره سریال ویژه یونیکاپ جهت ثبت نام در این مسابقات است. یعنی دانش آموزان نیازی به پرداخت کوپن شرکت در مسابقات رباتیک ندارد.

دریافت نمایندگی انحصاری رباتیک و قرارداد همکاری

یکی از راه‌های کسب درآمد از طریق علم رباتیک دریافت نمایندگی رباتیک از یک شرکت معتبر خواهد بود. اینگونه اعتماد بیشتری را جلب خواهید کرد و دیگر نیاز به هزینه های زیاد بازاریابی و اعتماد سازی در بین والدین نخواهید داشت چراکه تمامی این امور از قبل انجام شده و آماده بهره برداری از طرف شما خواهد بود. با دریافت نمایندگی انحصاری از مزایا و خدمات بسیاری بهرمند خواهید شد. اگر شما مدیر مدرسه یا موسسه آژاد هستید یا معلم و مدرس دوره های ابتدایی یا موسسات آموزشی میباشید حداقل شرایط لازم را جهت اخذ نمایندگی رباتیک روبویونیک را دارید.

 


دریافت نمایندگی انحصاری مزایای بسیار زیادی دارد که در صفحه اخذ نمایندگی به همراه فرم درخواست برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

برای مطالعه  اطلاعات تکمیلی نمایندگی انحصاری کلیک کنید

همچنین اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس 02191300089 یا شماره واتساپ 09352778009 در ارتباط باشید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال بارگذاری ...