همکاران عزیز لطفا حداقل 7 روز کاری قبل از شروع کلاسها سفارش خود را نهایی کنید!

منو

پیگیری آسان سفارشاتپیگیری سفارشات به صورت مستقیم:

– پست: با وارد کردن کد رهگیری در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست به نشانی post.ir می توانید از وضعیت بسته خود مطلع گردید. دقت داشته باشید امکان تعیین روز و زمان تحویل در روش ارسال پستی وجود ندارد. همچنین توجه داشته باشید اطلاعات گیرنده دقیقا مطابق با آنچه شما در پروفایل کاربری خود ثبت کرده اید روی بسته ارسالی درج می گردد. به دلیل مسائل امنیتی کد پستی گیرنده در سامانه رهگیری پست صحیح نمایش داده نمی شود.

– تیپاکس: با وارد کردن شماره بارکد در قسمت «رهگیری مرسوله» در وبسایت شرکت تیپاکس به نشانی tipaxco.com می توانید از وضعیت بسته خود مطلع گردید.

– چاپار: با وارد کردن شماره بارکد در قسمت «رهگیری مرسوله» در وبسایت شرکت چاپار به نشانی https://chaparnet.com/track/ می توانید از وضعیت بسته خود مطلع گردید.

– باربری: شماره تلفن مربوط به موسسه باربری و کد بارنامه مربوطه، هر دو در کد رهگیری درج شده اند. می توانید با تماس با موسسه باربری نسبت به انجام هماهنگی های لازم جهت دریافت بسته خود اقدام فرمایید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت یا از طریق ارسال پیام در روبیکا/شاد/ایتا و تلگرام بخش فروش و خدمات 09352778009 اقدام فرمایید.

 

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه رباتیک روبویونیک
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه رباتیک روبویونیک