منو

مسابقه رباتیک دانش آموزی

یکی از جذاب ترین و پر اثرترین فعالیت هایی که به رشد فکری و پیشرفت دانش آموزان در مباحث رباتیک کمک میکند وجود همایش و مسابقات رباتیک با هم سن و سال های خود میباشد. وجود چالش و رقابت های سالم باعث میشود دانش آموز بیشترین خلاقیت خود را با مهارت خود تلفیق کنند و با بالاترین بازدهی و ابتکار عمل دستآوردهای خود را در میدان مسابقات رباتیک به نمایش گذارند .


ما در روبویونیک با در نظر گرفتن بالاترین سطح استاندارد آموزشی در پکیج های رباتیک روبویونیک ،پشتیبانی های آنلاین در جهت رفع مشکلات و مشاوره های سازنده در ایجاد نوآوری و خلاقیت به منظور کسب مهارت لازم برای شرکت در مسابقات رباتیک را پایه گذاری کرده ایم.

برای شرکت در مسابقه رباتیک به صورت 100% رایگان با پشتیبانی بخش آموزش روبویونیک با شماره واتسآپ و روبیکا 09392778009 در ارتباط باشید.

 

چگونه در مسابقات رباتیک دانش آموزی شرکت کنم؟

با پکیج های رباتیک روبویونیک به صورت رایگان در مسابقات رباتیک شرکت کنید! چطوری؟ تمامی پکیج های آموزشی برند روبویونیک دارای کوپن رایگان شرکت در مسابقه رباتیک دانش آموزی ایران یونیکاپ هستند. با استفاده از بلیط مسابقات ایران یونیکاپ دانش آموز روبویونیک میتواند به صورت کاملا رایگان در چهار دوره مسابقات خلاقیت و نوآوری رباتیک شرکت کند و شانس خود را برای برنده شدن در این همایش دانش آموزی جذاب امتحان کند. برای شناخت بیشتر ایران یونیکاپ و بررسی مسابقات رباتیک برگزار شده در دوره های قبل میتوانید به وب سایت رسمی این مجموعه به آدرس www.iranunicup.com مراجعه فرمایید.

 

بهترین کیت آموزش رباتیک پیشرفته دانش آموزی

مسابقه رباتیک ایران یونیکاپ چیست؟

ایران یونیکاپ یک همایش دانش آموزی تکنولوژی محور است که با تمرکز بر دانش رباتیک و الکترونیک به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار میگردد.

مسابقات رباتیک چه زمانی برگزار میشود؟

مسابقات آنلاین و غیر حضوری ایران یونیکاپ در هر سال 4 بار در ماه های خرداد ، شهریور ، آذر و اسفند برگزار میشود.

هزینه شرکت در مسابقات رباتیک چقدر است؟

دانش آموزان آکادمی روبویونیک به صورت کاملا رایگان ، میتوانند بدون دغدغه و هزینه های اضافه به صورت غیر حضوری در بازه های بسیار کوتاه مهارت و خلاقیت خود را در مسابقه رباتیک ایران یونیکاپ محک بزنید.

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه رباتیک روبویونیک
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه رباتیک روبویونیک