«منو

تمامی پکیج های آموزش رباتیک روبویونیک به صورت فروش تک یا عمده دارای گواهی پایان دوره و کوپن شرکت در مسابقات ایران یونیکاپ 100% رایگان میباشند.

درحال حاضر پشتیبانی فقط در تلگرام/روبیکا/شاد 

09352778009 – 09392778009

تمامی محصولات تحت عنوان “فول پک رباتیک” غیر از برند روبویونیک کپی برداری شده از مجموعه روبویونیک می‌باشد، همچنین تمامی قطعات رباتیک این فروشگاه و مشابه آن در مجموعه‌های آموزشی دیگر ساخت و تولید جوانان ایرانی است

لطفا به شدت مراقب تبلیغات کاذب از جمله استفاده از نام یا عناوین مشابه دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی برای کسب اعتبار محصولات باشید

خلاقیت اعتبار ماست!  #آگاه_باشیم

 

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مسابقه رباتیک دانش آموزی

یکی از جذاب ترین و پر اثرترین فعالیت هایی که به رشد فکری و پیشرفت دانش آموزان در مباحث رباتیک کمک میکند وجود همایش و مسابقات رباتیک با هم سن و سال های خود میباشد. وجود چالش و رقابت های سالم باعث میشود دانش آموز بیشترین خلاقیت خود را با مهارت خود تلفیق کنند و با بالاترین بازدهی و ابتکار عمل دستآوردهای خود را در میدان مسابقات رباتیک به نمایش گذارند .


ما در روبویونیک با در نظر گرفتن بالاترین سطح استاندارد آموزشی در پکیج های رباتیک روبویونیک ،پشتیبانی های آنلاین در جهت رفع مشکلات و مشاوره های سازنده در ایجاد نوآوری و خلاقیت به منظور کسب مهارت لازم برای شرکت در مسابقات رباتیک را پایه گذاری کرده ایم.

برای شرکت در مسابقه رباتیک به صورت 100% رایگان با پشتیبانی بخش آموزش روبویونیک با شماره واتسآپ و روبیکا 09392778009 در ارتباط باشید.

 

چگونه در مسابقات رباتیک دانش آموزی شرکت کنم؟

با پکیج های رباتیک روبویونیک به صورت رایگان در مسابقات رباتیک شرکت کنید! چطوری؟ تمامی پکیج های آموزشی برند روبویونیک دارای کوپن رایگان شرکت در مسابقه رباتیک دانش آموزی ایران یونیکاپ هستند. با استفاده از بلیط مسابقات ایران یونیکاپ دانش آموز روبویونیک میتواند به صورت کاملا رایگان در چهار دوره مسابقات خلاقیت و نوآوری رباتیک شرکت کند و شانس خود را برای برنده شدن در این همایش دانش آموزی جذاب امتحان کند. برای شناخت بیشتر ایران یونیکاپ و بررسی مسابقات رباتیک برگزار شده در دوره های قبل میتوانید به وب سایت رسمی این مجموعه به آدرس www.iranunicup.com مراجعه فرمایید.

 

بهترین کیت آموزش رباتیک پیشرفته دانش آموزی

مسابقه رباتیک ایران یونیکاپ چیست؟

ایران یونیکاپ یک همایش دانش آموزی تکنولوژی محور است که با تمرکز بر دانش رباتیک و الکترونیک به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار میگردد.

مسابقات رباتیک چه زمانی برگزار میشود؟

مسابقات آنلاین و غیر حضوری ایران یونیکاپ در هر سال 4 بار در ماه های خرداد ، شهریور ، آذر و اسفند برگزار میشود.

هزینه شرکت در مسابقات رباتیک چقدر است؟

دانش آموزان آکادمی روبویونیک به صورت کاملا رایگان ، میتوانند بدون دغدغه و هزینه های اضافه به صورت غیر حضوری در بازه های بسیار کوتاه مهارت و خلاقیت خود را در مسابقه رباتیک ایران یونیکاپ محک بزنید.

درحال بارگذاری ...

تماس با ما

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است