مزایای نمایندگی انحصاری رباتیک روبویونیک

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

از مزایای اخذ نمایندگی رباتیک روبویونیک میتوان به امکان درج گواهی های پایان دوره توسط نمایندگان اشاره کرد.سیستم یکپارچه صدورگواهی های پایان دوره روبویونیک ، زمان تایید مدارک دانش آموزان را تسریع میبخشد. جهت تایید گواهی نامه دانش آموزان همچنان نمایندگان متعهد به ارسال گزارشات هفتگی به بخش آموزش میباشند و روبویونیک روند پیشرفت دانش آموزان و کیفیت کلاس هارا مستمرا بررسی میکند.

 

آموزش رباتیک در خانه و مدرسه

 

رتبه بندی مدرسین و اعتماد بیشتر والدین به شما

جهت اعتماد و رفاه بیشتر خانواده ها روبویونیک امکان استعلام آنلاین گواهی نمایندگی با درج میزان عملکرد را فراهم نموده است. به طوری که تمامی مدرسین مورد تایید (صفحه استعلام مدرسین)  و نمایندگان مجاز دارای یک کد مجوز قابل استعلام از سایت میباشند که خانواده ها میتوانند مدت اعتبار نمایندگی ، عملکرد و تلفن تماس نماینده را مشاهده کنند.جهت شفاف سازی و اطمینان مراجعه کنندگان محترم از کیفیت آموزشی و خدمات، امتیاز و اطلاعات نمایندگان و مدرسین به صورت کامل از طریق سایت قابل استعلام میباشد و از 0 تا 5 ستاره امتیازدهی میشوند.

تخفیفات ویژه نمایندگان روبویونیک

به صورت عادی برای استفاده از تخفیفات ویژه روبویونیک باید به صورت عمده خرید کنید یا به صورت مکرر خرید داشته باشید و سطح کاربری خوذ را ارتقا دهید. با دریافت نمایندگی روبویونیک شما به سطح 5 با 7% تخفیف ثابت در پکیج های رباتیک خواهید رسید. این تخفیف مازاد بر تخفیفات پکیج های ویژه مدرسین (حداقل 15% الی 30%) و تخفیفات پلکانی موجود در محصولات است و با توجه به سوابق خرید و فعالیت شما به 9% افزایش خواهد یافت.

نوع کاربر حداقل امتیاز میزان تخفیف پایه
همکار ساده – سطح 2 1.000 امتیاز 1 درصدی
همکار فعال – سطح 3 2.000 امتیاز 3 درصدی
همکار طلایی – سطح 4 4.000 امتیاز 5 درصدی
نماینده روبویونیک – سطح 5 6.000 امتیاز (امتیاز پایه نمایندگان)
7 درصدی
نماینده ویژه – سطح 6 9.000 امتیاز 9 درصدی

کاربران عادی چگونه به این سطح خواهند رسید ؟ به طور مثال در حال حاضر با توجه به تصویر زیر هر فول پک رباتیک 24 امتیاز روبوکلاب دارد. یعنی با هر خرید از این پکیج 24 امتیاز به بانک امتیاز های شما اضافه خواهد شد. یعنی برای رسیدن به این سطح حداقل 250 عدد پکیج فول پک رباتیک خریده شود . اما مدرسین روبویونیک بدون نیاز به خرید این تعداد از پکیج ، تنها با ارائه گزارشات مداوم و مستمر میتوانند به سطح نمایندگی برسند !

دیگر مزایای نمایندگی رباتیک روبویونیک چیست؟

از دیگر مزایای جذاب برای نمایندگان فعال و برتر دارای حداقل 4 ستاره درج در بخش لبست نمایندگان با ادرس و راه های ارتباطی کامل است که میتواند در بازاریابی و جذب دانش آموزان شما موثر میباشد. با توجه به سئو بالای سایت روبویونیک با قرار گرفتن اطلاعات نمایندگان ، با جستجو خانواده ها در گوگل در راس دید مخاطبین اصلی در شهر خود قرار خواهید گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مزایای اخذ نمایندگی رباتیک کلیک کنید

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.