«منو
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

*امکان انجام سفارشات بصورت فوری / حضوری (حتی شهر تهران) و غیره برای این فروشگاه وجود ندارد .

دوستان عزیز انبار فروشگاه در مرکز کارگاه تولیدی در شهر زیبای گرگان استان گلستان واقع است و دفتر تهران دارای انبار و موجودی نمیباشد تمامی سفارشات عمده یا تک فروشی از مرکز تولیدی ارسال میگردد و زمان تحویل سفارشات به دو بخش زیر بستگی داره.

1) زمان آماده سازی سفارش در انبار فروشگاه

سفارشات هر روز ساعت 8 صبح به واحد انبار و بسته بندی ارجاع شده و سفارشات بعد از ساعت 8 به روز آینده موکول خواهند شد.

فروشگاه در روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل میباشد و تمامی سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل ،بین التعطیلین و عید نوروز ، در روزها کاری بعد پردازش و ارسال میگردد.

نکته مهم در خریدهای عمده همکاران عزیز:

مدت زمان آماده سازی سفارشات عمده فروشی در انبار فروشگاه – بیش از 10 نوع کالا – به دلیل ترافیک بخش عمده فروشی ممکن است 1 الی 3 روز زمانبر باشد و این زمان صرف آماده سازی سفارشات شما و همکاران دیگرخواهد شد لذا از ثبت سفارشات عمده و عجله ای جدا خودداری فرمایید.

به طور مثال در یک لیست سفارش همکار، بدیهی است ثبت سفارش 200 موتورگیربکس سیمدار نیاز به صرف زمان برای انجام اتصال ، تست دارد و این زمان و دقت برای شما نیز صرف خواهد شد. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

2) روش ارسال و حمل و تا آدرس شما

*توجه1:تمامی زمان های اعلام شده به معنی زمان تحویل پس از ارسال کالا و خروج از انبار میباشد که توسط پیامک “بسته شما بسته بندی و ارسال گردید” توسط سایت اطلاع رسانی میگردد.

*توجه2: مدت زمان رسیدن مرسوله پستی به شهر شما رابطه مستقیم با مسافت و همچنین عملکرد صحیح اداره مربوطه (پست، تیپاکس و چاپار) دارد، لذا زمان اعلامی حدودیست و مسئولیت تاخیرهای احتمالی با فروشگاه روبویونیک نمباشد.

ارسال رایگان : 3 الی 7 روز کاری – فقط بسته های آموزش رباتیک روبویونیک (سفارشات زیر 3 کیلو و بالای 300.000 تومان)

تیپاکس/چاپار : معمولا تهران 1 روز کاری پس از خروج از انبار – سایر شهرها حدودا دو روزکاری
پست پیشتاز: معمولا تهران 1 روز کاری و دیگر شهر ها تا 3 روز کاری پس از خروج از انبار
ترمینال اتوبوسرانی: به صورت تقریبی در کمتر از 24 ساعت در ترمینال شهر شما، در صورت نیاز با ارسال توسط اتوبوس حتما قبل و بعد از سفارش با بخش فروش تماس بگیرید.

 

*توجه3: وبسایت روبویونیک 24 ساعته و هفت روز هفته امکان ثبت سفارش را دارد ولی آماده سازی و ارسال سفارشات در روزهای 5شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی ، بین التعطیلین و همچنین خارج از ساعات کاری 9 الی 14 متوقف خواهد شد. بنابراین در شروع هر روز کاری انبار فروشگاه چند ساعت نسبت به زمان ثبت سفارشات عقب می باشد و سفارشات با توجه به زمان ثبت سفارش به همان ترتیب آماده و بسته بندی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *