«منو

تمامی پکیج های آموزش رباتیک روبویونیک به صورت فروش تک یا عمده دارای گواهی پایان دوره و کوپن شرکت در مسابقات ایران یونیکاپ 100% رایگان میباشند.

درحال حاضر پشتیبانی فقط در تلگرام/روبیکا/شاد 

09352778009 – 09392778009

تمامی محصولات تحت عنوان “فول پک رباتیک” غیر از برند روبویونیک کپی برداری شده از مجموعه روبویونیک می‌باشد، همچنین تمامی قطعات رباتیک این فروشگاه و مشابه آن در مجموعه‌های آموزشی دیگر ساخت و تولید جوانان ایرانی است

لطفا به شدت مراقب تبلیغات کاذب از جمله استفاده از نام یا عناوین مشابه دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی برای کسب اعتبار محصولات باشید

خلاقیت اعتبار ماست!  #آگاه_باشیم

 

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مسابقات رباتیک روبویونیک

اینجا تی‌وی‌باکس آکادمی روبویونیکه، همونجایی که تمامی آموزش ها به خصوص آموزش رباتیک رو میتونید به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.
این بخش برای انتشار آزاد آموزش رباتیک برای کودکان و نوجوانان تهیه شده و درحال آماده ازی است.

← All Categories

آکادمی روبویونیک برگذار کننده جامعترین دوره های حضوری و غیر حضوری رباتیک کودک و نوجوان است. روبویونیک با ارائه کاملترین پک آموزش رباتیک به همراه ویدیو های آموزشی و پشتیبانی آنلاین بهترین زیر ساخت را برای یادگیری علم رباتیک را برای علاقمندان 5 الی 14 سال فراهم کرده است.

ویدیوهایی که شاهد آن هستید تنها بخشی از فیلم های ارسالی دانش آموزان روبویونیک پس از سپری کردن دوره های آموزشی غیرحضوری رباتیک است و در مسابقه روبوکاپ روبویونیک شرکت کرده اند.

درحال بارگذاری ...

تماس با ما

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است