شبکه روبویونیک

اینجا تی‌وی‌باکس آکادمی روبویونیکه، همونجایی که تمامی آموزش ها به خصوص آموزش رباتیک رو میتونید به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.
این بخش برای انتشار آزاد آموزش رباتیک برای گروه سنی 4 الی 14 سال تهیه و تدوین شده و درحال آماده سازی است.
** توجه کنید ویدیوهای این بخش هنوز به صورت کامل در سایت آپلود نشده اما تمامی آموزش ها در پکیج های آموزشی کامل بر روی لوح فشرده برای شما عزیزان ارسال میشود.

آموزش برنامه نویسی اسکرچ برای کودکان
زبان برنامه نویسی اسکرچ ویژه کودکان و مبتدیان است تا به سادگی با مفاهیم برنامه نویسی آشنا شوند و پای به دنیای مدرن و هوشمند بگزارند. آموزش های برنامه نویسی اسکرچ با زبان بسیار ساده به گونه ای تهیه شده است تا بدون هیچ پیش نیازی بتوانید با سرعت بازی و نرم افزار هایی که دوست دارید را بسازید
6 videos
آموزش رباتیک برای کودکان (دوره مقدماتی)
شرکت در کلاس های رباتیک کودکان میتواند زمینه خلاقیت دانش آموزان را فراهم کند و آنها را در مسیر درستی هدایت نماید.فرزندان عزیز شما تنها با تهیه کیت رباتیک نابغه کوچک روبویونیک و حداقل سن 4 سال میتوانند در این دوره‌ها شرکت کنند.
7 videos
آموزش رباتیک پیشرفته
آموزش رباتیک پیشرفته شامل ساخت حداقل 8 ربات جذاب از جمله ربات رالی، فوتبالیست، جنگجو، آتشنشان، لیفتراک و ... میباشد. این آموزش ها در پک های رباتیک آکادمی روبویونیک به صورت کاملا رایگان برای شما رباتیک دوستان عرضه میشود.
3 videos