خرید بسته آموزش رباتیک

کسب درآمد از طریق نمایندگی رباتیک

کسب درآمد از طریق نمایندگی رباتیک چگونه است؟

امروزه رباتیک یک صنعت پولساز است که علاوه‌بر رشد فکری مصرف‌کنندگان سبب کارآفرینی می‌شود. ربویونیک شرایط استثنایی برای اخذ نمایندگی رباتیک جهت فروش و آموزش محصولات رباتیک را فراهم کرده است که شما می‌توانید از طریق آن یک منبع درآمد ثانویه به جریان درآمدی خود اضافه کنید. روبویونیک (شرکت رباتیک آروند) دارای محصولاتی با فناوری محور است که باتوجه به بازار گسترده آن، می‌تواند با اخذ نمایندگی رباتیک درآمد بالایی برای شما داشته باشد.

شرکت صنایع الکترونیک و رباتیک آروند (آکادمی روبویونیک) چند منبع درآمد مناسب با امکانات و پشتیبانی عالی را در اختیار نمایندگان روبویونیک و مربیان عزیز رباتیک قرار می‌دهد.

نمایندگی بسته آموزش رباتیک

 

1. همکاری در فروش و بازاریابی آسان

کیفیت بالای محصولات شرکت رباتیک آروند سبب می‌شود تا تعدادی از مشتریان خرید خود را تکرار کنند یا به دوستان خود معرفی کنند. این امر یک مزیت جدی برای شماست تا بتوانید با اطمینان بیشتری به فعالیت‌های بازاریابی بپردازید. چگونه ؟

در این روش نیاز به داشتن هیچ شرکت و یا یک موسسه آموزشی نیست، حتی نیاز به داشتن اطلاعات و زمینه فنی در حوزه رباتیک نمیباشد! ممکن است شما در جوامع مجازی فعالیت گسترده ای داشته باشید و یا در یک ارگان خاص پر جمعیت (بانک، مدارس، نیروهای مسلح، بیمارستان ها و مراکز درمانی و …) مشغول به کار باشید. تمامی دوستان و همکاران شما فرصتی مناسب برای بازاریابی فروش پکیج های آموزش رباتیک هستند.

با معرفی پکیج های خودآموز آکادمی روبویونیک به دوستانتان به گسترش علم و آگاهی کودکان کمک میکنید

از آنجایی که تمامی پشتیبانی های پس از فروش (مدرس آنلاین، گواهی پایان دوره و تمامس سرویس ها) از طرف آکادمی روبویونیک به صورت کامل ساپورت میشود شما تنها مشتری مورد نظر را با استفاده از کد معرف یا یک کد تخفیف خاص جذب میکنید و دیگر نگران پشتیبانی و خدمات پس از فروش نخواهید بود.

برای دریافت کد معرف باید حداقل 3 نفر را جهت خرید بسته های آموزشی از سایت روبویونیک معرفی کرده یا 3 پکیج را خودتان خریداری کرده باشید، تا بخش فروش برای شما کدهای ویژه را فعال کنند . در صورت نیاز به مشاوره با شماره 02191300089 در تماس باشید

 

کیت رباتیک برای کودکان خرید پک رباتیک کیت آموزش رباتیک دانش آموزی روبوکاپ پک رباتیک پیشرفته کیت رباتیک پیشرفته رباتیک دانش آموزشی

2.برگزاری کلاس رباتیک در موسسات آموزشی

یک مسئولیت اجتماعی مهم که می‌تواند برای نمایندگان درآمد داشته باشد، عقد قرارداد جهت برگزاری ورکشاپ‌ها و کلاس‌های رباتیک است. دانش‌آموزان می‌توانند با شرکت در دوره‌ها با مفاهیم رباتیک آشنا شوند و یک تفریح علمی سالم را تجربه کنند.

اگر مدرس رباتیک هستید یا دارای یک موسسه رباتیک و خلاقیت میباشید، میتوانید با استفاده از پکیج های آموزش روبویونیک برای آموزش های خود استفاده کنید. با استفاده از بسته های آموزش رباتیک روبویونیک تمام دانش آموزان شما عضو خانواده بزرگ روبویونیک خواهند بود. صدور گواهی پایان دوره ، شرکت در مسابقات روبویونیک و تمامی سرویس های ویژه روبویونیک شامل تمامی دانش آموزان روبویونیک خواهند بود.

در این روش با توجه به تعداد دانش آموزان ثبت نامی بیشتر با خرید عمده پکیج های روبویونیک میتوانید تا 30 درصد تخفیف خرید عمده دریافت کنید (بر اساس تعداد در خواست شما به صورت هوشمند قیمتها در سبد خرید شما کاهش میباد) و بدون هزینه اضافه گواهی پایان دوره برای دانش آموزان شما صادر خواهد شد.

 

این روش مناسب مدرسین مقاطع تحصیلی دبستان و راهنمایی میباشد؛ در این روش نیاز نیست یک شرکت ثبت شده داشته باشید و یا صاحب یک موسسه آموزشی باشید. تنها توانایی آموزشی داشته باشید کافیست.

آموزش رباتیک در خانه و مدرسه

3. خرید عمده قطعات و پک رباتیک

شما برای خریدپکیج های آموزشی رباتیک و یا قطعات به صورت عمده اصلا نیاز به هماهنگی ندارید، چرا؟ چون وب سایت روبویونیک کاملا هوشمند هست.

در صفحه هر محصول یک جدول هوشمند قیمت بر اساس تعداد خواهید یافت. شما با خرید تعدادهای مشخصی شده، قیمت پلکانی خود را مشاهده میکنید. به طور مثال تصویر زیر شرح حال یک محصول با قیمت تک خرید 230 هزارتومان است که به صورت پلکانی با خرید تعداد این قیمت کاهش خواهد یافت.

خرید عمده قطعات رباتیک

 

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس 02191300089 یا شماره واتساپ 09352778009 در ارتباط باشید

4. دریافت نمایندگی انحصاری رباتیک آکادمی روبویونیک

یکی از راه‌های کسب درآمد از طریق علم رباتیک دریافت نمایندگی رباتیک از یک شرکت معتبر خواهد بود. اینگونه اعتماد بیشتری را جلب خواهید کرد و دیگر نیاز به هزینه های زیاد بازاریابی و اعتماد سازی در بین والدین نخواهید داشت چراکه تمامی این امور از قبل انجام شده و آماده بهره برداری از طرف شما خواهد بود.

**نمایندگی انحصاری با دو هدف نمایندگی فروش و نمایندگی آموزش اهدا میشود

شرایط اولیه و ضروری برای کسب نمایندگی انحصاری

1. دارندگان یک شرکت ثبت شده یا موسسه آموزشی دارای مجوز
2. دارای یک محل با فضا و امکانات مناسب، جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی و مراجعه ارباب ‌رجوع باشند.
3. دارای سابقه خرید و همکاری به مدت حداقل 6 ماه با آکادمی روبویونیک و تایید فعالیت شما

اهداف نمایندگی فروش

هدف عرضه محصولات و متعلقات رباتیک میباشد و نماینده فروش موظف به تامین موجودی انبار خود در تعداد مناسب جهت عرضه به مشتربان است.

 • عرضه و بازاریابی فروش قطعات و سازه های رباتیک به مراکز آموزشی و علاقمندان رباتیک
 • تجهیز و آماده سازی مراکز آموزشی جهت برگزاری کلاس های رباتیک

اهداف نمایندگی آموزش رباتیک

 • برگزاری دوره‌های آموزش روباتیک توسط نماینده در تمامی مقاطع تحصیلی
 • بازاریابی و تبلیغات محیطی جهت برگزاری دوره‌های آموزش روباتیک در مدارس و آموزشگاه های آزاد
 • برگزاری یا شرکت در مسابقات مسابقات داخلی وی یا خارجی رباتیک
 • عرضه قطعات و پک‌های رباتیک به علاقمندان و دانش آموزان

شرایط اخذ نمایندگی انحصاری رباتیک چیست؟

همانطور که در بالا اشاره شد دوستان علاقمند به اخذ نمایندگی انحصاری فیزیکی رباتیک، نیازمند به یک محیط مناسب جهت ارائه خدمات به مشتریان ارباب رحوع میباشد.

 • مؤسسات آموزشی اعم از آموزشگاه‌های آزاد، مدارس، دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها، مراکز فنی و ‌حرفه‌ای و شرکت‌هایی که در زمینه‌های آموزشی فعالیت دارند.
 • شرکت‌های مهندسی که در زمینه‌های مرتبط با علم روباتیک فعالیت دارند.
 • فروشگاه‌های لوازم آموزشی و کمک آموزشی و اسباب‌بازی
 • اشخاص حقیقی که در زمینه‌های مرتبط با روباتیک دارای رزومه می‌باشند.

اگر دارای شرایط زیر نیستید اصلا جای نگرانی نیست چرا که شما همچنان قادر هستید مدرس رباتیک یا بازاریاب فروش باشید(موارد اشاره شده در بالا 1،2،3).

خرید بسته آموزش رباتیک

کانال‌های فروش و بازاریابی آموزش رباتیک

حوزه رباتیک بسیار بازار بزرگی دارد. با هنز بازاریابی و تبلیغات هدفمند میتوانید در شهر و استان خود به جایگاه بالایی در حوزه فروش و آموزش برسید. تمامی موسسات آموزشی آزاد و دولتی در بخش دبستان و راهنمایی بزرگترین بازار هدف شما خواهد بود .

در این بخش تعدادی از کانال‌های فروش محصولات و برگزاری کلاس‌ها را برای نمایندگان فروش رباتیک گردآوری کرده‌ایم:

 • کانون های تربیتی
 • آموزشگاه های خصوصی
 • پایگاه های مقاومت بسیج کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان
 • مهدکودک ها و پیش دبستانی ها
 • سازمانهای دولتی
 • شهرداری
 • فرهنگسرای شهرداری
 • پژوهشسراها
 • بانک ها
 • سازمان بهزیستی
 • صداوسیما
 • فروش در فروشگاه های اسباب بازی و لوازم التحریرهای سراسر کشور

 


فرم درخواست نمایندگی رباتیک

جهت بررسی سریعتر و دقیقتر درخواست شما، لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید
 • اطلاعات شخصی

  اطلاعات شخصی خود را وارد کنید
 • اطلاعات شغلی

  شغل فعلی و سوابق کار ی خود را وارد کنید اگر
 • دارا بودن یکی از موارد ذکر شده موجب اولیت و امتیاز بیشتر شما نسبت به همکاران دیگر خواهد شد.
 • مدت زمان فعالیت خود را در زمینه ... وارد کنید
 • اگر در شبکه مجازی در راستای فعالیت شغلی خود فعال هستین ارسال کنید
 • در صورتی که دارای موسسه یا فروشگاه معتبر هستید و یا قصد فعالیت در وب سایت خاصی را به عنوان نمایندگی دارید اطلاعات لازم را جهت اعتبار سنجی وارد کنید
 • اطلاعات تکمیلی

 • لطفا یک شماره تماس جهت ارتباط تلفنی پس از تکمیل فرم وارد کنید

 

منظور از کسب نمایندگی روبویونیک چیست؟

به طور کلی روبویونیک در دو بخش آموزشی و بازاریابی به واجدین شرایط نمایندگی ارائه می‌کند. در صورتی که پس از ارزیابی چند مرحله‌ای نمایندگی آموزشی روبویونیک را کسب کنید، با تدریس مبانی رباتیک به کودکان و نوجوانان می‌توانید کسب درآمد کنید، همچنین منظور از نمایندگی بازاریابی، فروش محصولات و توسعه بازار به عهده شماست. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

برای اخذ نمایندگی به چقدر سرمایه نیاز است؟

سرمایه اولیه شما می‌تواند تسهیل‌کننده موفقیت شما باشد اما شرط لازم نیست. شما باتوجه به خلاقیت و مهارت‌های خود می‌توانید نماینده برتر روبویونیک باشید و درآمد بسیار مناسبی کسب کنید.

روبویونیک چه خدماتی به نمایندگان خود ارائه می‌کند؟

همکاری با شما برای ما باعث افتخار است و تلاش می‌کنیم در مسیر موفقیت همراه خوبی برای شما باشیم. بر این اساس تصمیم گرفتیم برای تمامی نمایندگان آموزشی دوره رایگان تدریس برگزار کنیم تا در صورتی که سابقه تدریس ندارید با شرکت در این دوره به یک مدرس عالی تبدیل شوید. همچنین برای نمایندگان بازاریابی طرح‌های رایگان گرافیکی در نظر گرفته‌ایم که طیف گسترده‌ای از تبلیغات از تراکت تا پست‌های اینستاگرامی را شامل می‌شود، بر این اساس هزینه اولیه شما کاهش چشمگیری خواهد یافت. نکته مهم این است که این همه ماجرا نیست، کلیه نمایندگان فروش و آموزش یک گواهینامه خاص و معتبر از سمت شرکت رباتیک آروند دریافت خواهند کرد که می‌تواند اقد قرارداد با مراکز مختلف آموزشی و پژوهشی را تسهیل کند.