«منو
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
خرید بسته آموزش رباتیک

کسب درآمد از طریق نمایندگی رباتیک

امروزه رباتیک یک صنعت پولساز است که علاوه‌بر رشد فکری مصرف‌کنندگان سبب کارآفرینی می‌شود. ربویونیک شرایط استثنایی برای اخذ نمایندگی رباتیک جهت فروش و آموزش محصولات رباتیک را فراهم کرده است که شما می‌توانید از طریق آن یک منبع درآمد ثانویه به جریان درآمدی خود اضافه کنید. روبویونیک (شرکت رباتیک آروند) دارای محصولاتی با فناوری محور است که باتوجه به بازار گسترده آن، می‌تواند با اخذ نمایندگی رباتیک درآمد بالایی برای شما داشته باشد.

توجه فرمایید روبویونیک شرایط ویژه ای را برای همکاری پیش از اخذ نمایندگی برای همکاران در نظر گرفته است که مطالعه آن به شما پیشنهاد میشود. برای کسب اطلاعات تکمیلی از تخفیفات فروش عمده تا گواهی پایان دوره و مسابقات رباتیک بدون اخذ نمایندگی کلیک کنید.

نمایندگی بسته آموزش رباتیک

 

برگزاری کلاس رباتیک در مدارس یا موسسات آموزشی آزاد

یک مسئولیت اجتماعی مهم که می‌تواند برای نمایندگان درآمد داشته باشد، عقد قرارداد جهت برگزاری ورکشاپ‌ها و کلاس‌های رباتیک است. دانش‌آموزان می‌توانند با شرکت در دوره‌ها با مفاهیم رباتیک آشنا شوند و یک تفریح علمی سالم را تجربه کنند. اگر مدرس رباتیک هستید یا دارای یک موسسه رباتیک و خلاقیت میباشید، میتوانید با استفاده از پکیج های آموزش روبویونیک  ویژه مدرسین با قیمت بسیار مناسب برای آموزش های خود استفاده کنید. با استفاده از بسته های آموزش رباتیک روبویونیک تمام دانش آموزان شما عضو خانواده بزرگ روبویونیک خواهند بود. صدور گواهی پایان دوره ، شرکت در مسابقات روبویونیک و تمامی سرویس های ویژه روبویونیک شامل تمامی دانش آموزان روبویونیک خواهند بود.

کیت رباتیک برای کودکان خرید پک رباتیک کیت آموزش رباتیک دانش آموزی روبوکاپ پک رباتیک پیشرفته کیت رباتیک پیشرفته رباتیک دانش آموزشی

 

توجه مهم: تمامی محصولات آموزشی روبویونیک برای مدرسین و موسسات در بخش پکیج های ویژه مدرسین با قیمت مناسب بدون هزینه های آموزشی و پشتیبانی درج شده است. در حالت عادی بسته های آموزشی با احتساب هزینه های آموزشی و پشتیبانی در وب سایت روبویونیک درج شده است اما همکاران یا موسسات که قصد آموزش رباتیک را به دانش آموزان دارند نیاز به پرداخت هزینه مازاد نمیباشند. در همین صفحه به طریقه قیمت گذاری ویژه نمایندگان رسمی اشاره خواهیم کرد.

قیمت خرید پکیج های آموزشی با اخذ نمایندگی رباتیک روبویونیک

پس از اخذ نمایندگی و عهد قرارداد دیگر نیاز نیست برای دریافت ماکسیمم تخفیف طبق جداول خرید عمده در سایت خرید کنید چراکه تمامی نمایندگان رسمی روبویونیک تمامی پکیج های آموزشی را حتی به تعداد یک عدد با حداکثر تخفیف دریافت میکنند.

به طور مثال پس از تایید نمایندگی ، برای خرید پکیج  فول پک رباتیک حتی 1 عدد ، قیمت برای شما 375 هزاتومان محاسبه خواهد شد (قیمت برای سال 1399 میباشد) . این درحالی است که دیگر همکاران بدون اخذ نمایندگی میبایست حداقل 20 عدد پکیج برای حداکثر تخفیف دریافت کنند.

 


اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس 02191300089 یا شماره واتساپ 09352778009 در ارتباط باشید


صدور گواهی پایان دوره توسط نمایندگان رباتیک

از دیگر مزایای اخذ نمایندگی رباتیک روبویونیک امکان درج گواهی های پایان دوره توسط نمایندگان خواهد بود.سیستم یکپارچه صدورگواهی های پایان دوره روبویونیک ، زمان تایید مدارک دانش آموزان را تسریع میبخشد. جهت تایید گواهی نامه دانش آموزان همچنان نمایندگان متعهد به ارسال گزارشات هفتگی به بخش آموزش میباشند و روبویونیک روند پیشرفت دانش آموزان و کیفیت کلاس هارا مستمرا بررسی میکند.

آموزش رباتیک در خانه و مدرسه

انحصار نمایندگی در بخش آموزش منظقه ای

در شهر های با جمعیت زیر 1 میلیون نفر نمایندگی های آموزش به صورت انحصاری صادر خواهد شد اما در شهرهای بزرگ همچون تهران، مشهد، شیراز،اصفهان به دلیل جمعیت زیاد به صورت انحصاری نخواهد بود اما فاصله و موقعیت جغرافیفایی مکان آموزشی در یک شهر بزرگ بسیار مهم است به طور مثال در صورت وجود آموزشگاهی با نمایندگی رباتیک روبویونیک تا شعاع 5 کیلیومتری امکان اخذ مجوز وجود نخواهد داشت.

امتیازدهی و رتبه بندی مدرسین و نمایندگان

جهت اعتماد و رفاه بیشتر خانواده ها روبویونیک امکان استعلام آنلاین گواهی نمایندگی با درج میزان عملکرد را فراهم نموده است. به طوری که تمامی مدرسین مورد تایید (صفحه استعلام مدرسین)  و نمایندگان مجاز دارای یک کد مجوز قابل استعلام از سایت میباشند (صفحه استعلام نمایندگان) که خانواده ها میتوانند مدت اعتبار نمایندگی ، عملکرد و تلفن تماس نماینده را مشاهده کنند.جهت شفاف سازی و اطمینان مراجعه کنندگان محترم از کیفیت آموزشی و خدمات، امتیاز و اطلاعات نمایندگان و مدرسین به صورت کامل از طریق سایت قابل استعلام میباشد و از 0 تا 5 ستاره امتیازدهی میشوند.

دیگر مزایای نمایندگی رباتیک روبویونیک چیست؟

از دیگر مزایای جذاب برای نمایندگان فعال و برتر دارای حداقل 4 ستاره درج در بخش لبست نمایندگان با ادرس و راه های ارتباطی کامل است که میتواند در بازاریابی و جذب دانش آموزان شما موثر میباشد. با توجه به سئو بالای سایت روبویونیک با قرار گرفتن اطلاعات نمایندگان ، با جستجو خانواده ها در گوگل در راس دید مخاطبین اصلی در شهر خود قرار خواهید گرفت.

برای اطلاع از مزایای تکمیلی از جمله فروش های سازمانی با ما در ارتباط باشید

شرایط اولیه و ضروری برای کسب نمایندگی انحصاری آموزش:

1. سابقه خرید و همکاری به مدت حداقل 4 الی 6 ماه با آکادمی روبویونیک و تایید فعالیت شما توسط بخش آموزش و فروش (دوره راستی آزمایی)
**نکته**در دوره راستی آزمایی تا عهد قرار داد تمامی همکاران ما از خدمات ویژه از جمله تخفیفات تا صدور گواهی پایان دوره را دریافت میکنند. برای اطلاعات کامل کلیک کنید.
2. دارای یک محل با فضا و امکانات مناسب، جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی و مراجعه ارباب ‌رجوع باشند.
 • اشخاص حقیقی (مدرسین) که در زمینه‌های مرتبط با روباتیک دارای رزومه می‌باشند و دارای مکانی مناسب جهت آموزش باشند (حتی الامکان اشتراکی مثل مدرسه یا موسسات آزاد)
 • مؤسسات آموزشی اعم از آموزشگاه‌های آزاد، مدارس، دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها، مراکز فنی و ‌حرفه‌ای و شرکت‌هایی که در زمینه‌های آموزشی فعالیت دارند.
 • شرکت‌های مهندسی که در زمینه‌های مرتبط با علم روباتیک فعالیت دارند.

مراحل دریافت نمایندگی چگونه است؟

طبق توضیحات بخش قبل یکی از ملزمات اهد قرارداد همکاری بررسی 4 الی 6 ماه سابقه همکاری به صورت خرید محصولات و ارسال گذارشات کلاسی به بخش آموزش جهت بررسی و کنترل کیفیت سطح آموزش و توانمندی شما میباشد.

در این دوره شما از تمامی خدمات آموزشی از جمله مشاوره و گواهی پایان دوره و شرکت در مسابقات رباتیک بهرمند خواهید شد با این تفاوت که تخفیفات بر روی محصولات طبق بخش اول به تعداد خرید شما بستگی خواهد داشت. برای تمامی دوستان عزیز با تمامی رزومه های ارسال شده این شرط یکسان است و کیفیت کاری شما باید توسط توسط تیم کنترل کیفیت و مدیریت مجموعه راستی آزمایی شود. پس از پر کردن درخواست فرم نمایندگی همکاران ما جهت توضیحات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

خرید بسته آموزش رباتیک

کانال‌های فروش و بازاریابی آموزش رباتیک

حوزه رباتیک بسیار بازار بزرگی دارد. با هنز بازاریابی و تبلیغات هدفمند میتوانید در شهر و استان خود به جایگاه بالایی در حوزه فروش و آموزش برسید. تمامی موسسات آموزشی آزاد و دولتی در بخش دبستان و راهنمایی بزرگترین بازار هدف شما خواهد بود .

در این بخش تعدادی از کانال‌های فروش محصولات و برگزاری کلاس‌ها را برای نمایندگان فروش رباتیک گردآوری کرده‌ایم:

 • کانون های تربیتی
 • آموزشگاه های خصوصی
 • پایگاه های مقاومت بسیج کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان
 • مهدکودک ها و پیش دبستانی ها
 • سازمانهای دولتی
 • شهرداری
 • فرهنگسرای شهرداری
 • پژوهشسراها
 • بانک ها
 • سازمان بهزیستی
 • صداوسیما
 • فروش در فروشگاه های اسباب بازی و لوازم التحریرهای سراسر کشور

 


فرم درخواست نمایندگی رباتیک

جهت بررسی سریعتر و دقیقتر درخواست شما، لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید
 • اطلاعات شخصی

  اطلاعات شخصی خود را وارد کنید
 • اطلاعات شغلی و مهارتی

  لطفا اطلاعات زیر را به صورت صحیح انتخاب کنید
 • میتوانید چند گزینه را باهم انتخاب کنید
 • شما میتوانید چندین گزینه را انتخاب کنید
 • اگر در شبکه مجازی در راستای فعالیت شغلی خود فعال هستین و نشاندهنده مهارت های شماست ارسال کنید
 • اگر صفحه کاری آنلاین دارید جهت بررسی و شناخت مهارت های خود ارسال نمایید.
 • در صورتی که دارای موسسه یا فروشگاه معتبر هستید و یا قصد فعالیت در وب سایت خاصی را به عنوان نمایندگی دارید اطلاعات لازم را جهت اعتبار سنجی وارد کنید
 • اطلاعات تکمیلی

  به صورت مثال اگر شما مدرس رباتیک هستید و یا به این رشته علاقمندین میتوانید به صورت غیر حضوری یک مدرس رباتیک در مدرسه آنلاین رباتیک روبویونیک باشید که گزینه اول از لیست بالا مناسب شماست.
  به صورت مثال اگر شما مدرس رباتیک هستید و یا به این رشته علاقمندین میتوانید به صورت غیر حضوری یک مدرس رباتیک در مدرسه آنلاین رباتیک روبویونیک باشید که گزینه اول از لیست بالا مناسب شماست.
 • لطفا یک شماره تماس جهت ارتباط تلفنی پس از تکمیل فرم وارد کنید

 

منظور از کسب نمایندگی روبویونیک چیست؟

به طور کلی روبویونیک در دو بخش آموزشی و بازاریابی به واجدین شرایط نمایندگی ارائه می‌کند. در صورتی که پس از ارزیابی چند مرحله‌ای نمایندگی آموزشی روبویونیک را کسب کنید، با تدریس مبانی رباتیک به کودکان و نوجوانان می‌توانید کسب درآمد کنید، همچنین منظور از نمایندگی بازاریابی، فروش محصولات و توسعه بازار به عهده شماست. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

برای اخذ نمایندگی به چقدر سرمایه نیاز است؟

سرمایه اولیه شما می‌تواند تسهیل‌کننده موفقیت شما باشد اما شرط لازم نیست. شما باتوجه به خلاقیت و مهارت‌های خود می‌توانید نماینده برتر روبویونیک باشید و درآمد بسیار مناسبی کسب کنید.

روبویونیک چه خدماتی به نمایندگان خود ارائه می‌کند؟

همکاری با شما برای ما باعث افتخار است و تلاش می‌کنیم در مسیر موفقیت همراه خوبی برای شما باشیم. بر این اساس تصمیم گرفتیم برای تمامی نمایندگان آموزشی دوره تدریس برگزار کنیم تا در صورتی که سابقه تدریس ندارید با شرکت در این دوره به یک مدرس عالی تبدیل شوید. از دیگر مزایای اخذ نمایندگی روبویونیک دریافت حداکثر تخفیف خرید پکیج های رباتیک ، صدور گواهی پایان دوره ، مسابقات رایگان رباتیک اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02191300089 در تماس باشید

درحال بارگذاری ...